Меню

Компанія Fitness Factor

Оптовий імпортер спортивного харчування в Україні з 1993 року.
Якість
Всі товари в наявності строго сертифіковані та супроводжуються голограмою якості
Досвід
Надійний імпортер спортивного харчування на ринок України вже протягом 25 років
Асортимент
Широкий вибір продукції найкращих виробників світу
Чверть століття займаємо лідируючі позиції на ринку України
Компанія Fitness Factor вже 25 років займається продажем спортивного харчування на всій території України. Ми знаємо, як непросто будувати своє тіло, щодня піддаючи його фізичним навантаженням і часто болісно довго чекаючи на результати. Ми пропонуємо натуральну продукцію із категорії спортивного харчування, яка щодня протягом чверті століття допомагає людям досягти своєї мети! Fitness Factor — імпортер продукції від провідних виробників спортивного харчування зі США та Європи з одним із найбільшим асортиментом продукції серед постачальників у даному сегменті ринку.

Асортимент задовольнить навіть найвибагливішого клієнта
Спортивне харчування - це добавки, які вживають спортсмени, і не тільки для того, щоб:
 • ефективно тренуватись, вкладаючи максимум зусиль;
 • швидше відновлюватись після фізичних навантажень;
 • змусити організм використовувати жир як джерело енергії;
 • уникати мікротравм м'язів;
 • забезпечувати організм потрібними речовинами перед та після фізичних навантажень.
Продукти спортивного харчування рекомендуємо купувати лише у спеціалізованих точках продажу, до яких не належать ні аптеки, ні окремі полиці в універмагах. Це має бути спеціалізований магазин, де весь товар сертифікований, а співробітники — професіонали. І любителі фізичних навантажень, і професійні спортсмени — однаково прагнуть скоротити жировий прошарок і збільшити — м'язовий. Ми пропонуємо величезний асортимент продукції, серед якого:
 • креатин;
 • протеїни;
 • жироспалювачі;
 • гейнери;
 • амінокислоти;
 • вітаміни та мінерали.
Натуральні жироспалювачі допомагають ефективніше використовувати жир як джерело енергії, що дозволяє швидше позбавити тіло від зайвого жиру без шкоди здоров'ю. Карнітин є такою ж безпечною добавкою, як і вітаміни, і мінерали. Амінокислоти добре відомі спортсменам як допоміжний матеріал для прискореного відновлення м'язової тканини та скорочення ймовірності мікророзривів м'язів. Ми пропонуємо рідкі та сухі амінокислоти, аргінін, глютамін та капсули амінокислот. Вони надходять у м'язи набагато швидше, ніж протеїн.

Якщо раніше всі гейнери містили велику кількість вуглеводів, то тепер вони можуть бути не лише висококалорійними, а й високобілковими. Ці та ще більше півтори тисячі позицій ви знайдете в магазині Fitness Factor. Ми пропонуємо лише якісний та ефективний товар.
Основний офіс та склад розташований у місті Київ
Адреса: 02000, м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 41

Made on
Tilda